Aşk Adası'nda Curtis ve Maura yorgan altında cinsel ilişkiye girdi!

Aşk Adası'nda skandal olay daha Curtis ve Maura yorgan altında cinsel ilişkiye girdiği sahneler sosyal medyada çok konuşuldu!

İngiltere'de yayınlanan ve cinsel ilişki sahneleriyle skandal olaylara imza atan program Aşk Adası programında sular durulmuyor. Geçtiğimiz haftalarda artık kamera önünde cinsel içerikli sahnelere yer verilmeyeceği kararı alınmıştı. Cinsel içerikli sahneleriyle sık sık gündem olan Aşk Adası programında Curtis ve Maura'nin yorgan altı cinsel ilişki sahnesi tepki topladı. 

6 1

Programda artık cinsel içerikli sahnelere yer verilmeme kararı alınmasına rağmen yorgan altında Curtis ve Maura'nın sevişme sayıldığı sahneler tepki topladı. Cinsel içerikli sahneleriyle sık sık gündem olan Aşk Adası'nda yine sular durulmuyor!

6 2

Canlı yayında çiftlerin cinsel ilişkiye girmesi bir süre sonra izleyiciden büyük tepki toplamasıyla program yönetimi bir karar aldı. Geçtiğimiz hafta artık cinsel ilişki içerikli sahnelere yer verilmeyeceği kararı alındı. 

6 3

Ancak Curtis ve Maura çiftinin yorgan altında cilveleşmeleri izleyici tarafında tepki topladı. Seyircinin yorgan altındaki görüntülerin cinsel ilişki sahnesi olduğunu iddia ederek yöntemine tepki gösterdi.

6 4