Aşk Mantık İntikam'ın Esra'sı Burcu Özberk, afetzedeler için harekete geçti

Ünlü oyuncu Burcu Özberk, yangında zarar gören afetzedeler için beyaz eşya ve Aşk, Mantık, İntikam dizisinden kazandığı bir bölümlük maaşını bağışlayacak.

Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürüyor. Havadan ev karadan yapılan müdahalelerle yangınlar söndürülmeye çalışılırken evini kaybeden afetzedeler için de çalışmalar başladı. Birçok ünlü isim, afet bölgelerine yardım yapmaya başladı. FOX TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk de yangın evini kaybeden bir aileye yardım edeceğini açıkladı.

6 1

Bu anlamlı yardım için Haluk Levent'le iletişime geçen Özberk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Bugünlerde ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz. Ormanlarımız, evlerimiz, canlarımız yanıyor. Herkes gibi tarifsiz üzüntü içindeyim. Yüreğim ağzımda yangınların bir an önce sönmesini beklerken böyle günlerde dayanışma göstermemizin de önemini anlıyorum. Tabi ki tüm yaraları sarmayacak, giden gelmeyecek ama kardeşlerimizin yanında olmak çok kıymetli. 

6 2

Ben de AHBAP Derneği aracılığıyla yangında evi yanan bir aileye beyaz eşya desteğinde bulunacağım ve oynadığım dizinin bir bölüm ücreti ile destek sağlayacağım. Gelin yaralarımızı hep beraber saralım..

6 3

Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Aslan Ailem, Afili Aşk ve Çocukluk gibi birçok dizide rol alan ve başarısıyla kısa sürede adından söz ettiren 32 yaşındaki burcu Özberk, şimdilerde Aşk Mantık dizisinde Esra karakterini canlandırıyor.

6 4