Aslı Zen kimdir eşi Bilal Yıldız ne iş yapıyor evi terk etme hikayesi

Aslızen kimdir? Eşi Bilal Yıldız tarafından terk edilen Aslı Zen'in hayatı, kızı Mayra'nın hastalığı ve annesini bulmak için evden kaçış hikayesinin detayları.

Asıl Zen kimdir eşi Bilal Yıldız kimdir ne iş yapıyor soruları Aslı Zen'in 2. Sayfa programına çıkması sonrası merak ediliyor. Aslı Zen'in hayatı zaten dizileri aratmayan türden bir hikayeye sahip. Şimdi de eşi Bilal Yıldız tarafından terk edilen Aslı Zen yaşadıklarını Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında anlattı. Eşini hiç tanımadığını ve 2 yılın ardından terk edildiğini söyleyen Aslı Zen, ""2 yıllık eşim 'Sen eğlenceli değilsin" diyerek beni ve kızımı terk etti" dedi. Peki Aslı Zen'in eşi Bilal Yıldız kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor? 

9 1

Aslı Zen 2017 yılında Bilal Yıldız ile evlendi. İzmir'de evlenen çift daha sonra da Alaçatı da düğün yapmışlardı. Mobilya ve tasarım sektöründe çalışan Bilal Yıldız'la Aslı Zen balayı için Antalya'ya gitmişlerdi. Aslı Zen'in Mayra adında bir kızı var. 

9 2

ANNESİNİ BULMAK İÇİN EVİ TERK ETMİŞTİ

Aslı Zen'in hayatı da dizi senaryolarını aratmayan türden. Annesini bulmak için çocuk yaşta evi terk eden Aslı Zen 1977 senesinde İstanbul’da doğdu. Aslı Zen annesini bulmak ve şarkıcı olmak için evden kaçmıştır. Oldukça zor bir çocukluk ve ilk gençlik dönemi yaşayan güzel yarışmacı; Rumelihisarı’nda bir barda müzik yaparak kariyerine başladı.

9 3

Bar işletmeciliği yapan Ayten adlı bir kadın Aslı Zen’i manevi evladı olarak kabul etmiş ve tanıştıkları günden beri bu şekilde devam etmiştir. Arif Sağ ile 7 yaşında konser yaptı.

9 4