Asuman Dabak kimdir kaç yaşında bikinili fotoğrafları gençlere taş çıkarttı!

49 yaşındaki Asuman Dabak bikinili fotoğraflarıyla gençlere taş çıkarttı. Avukat Ümit Birsel'le evli olan Asuman Dabak'ın Tuğberk adında bir de oğlu var.

Asuman Dabak kimdir, kaç yaşında soruları ünlü oyuncunun bikinili fotoğrafları sonrası gündemde. 49 yayında olan Asuman Dabak, yaz tatilini Endonezya'nın Bali adasında açmıştı. Şimdi ise Çeşme'de tatil yapan Asuman Dabak bikinili fotoğraflarıyla takipçilerinden tam not aldı. Asuman Dabak, tatilini arkadaşları ve oğlu Tuğberk ile yapıyor. 

6 1

49 yaşındaki oyuncu formda vücuduyla beğeni topladı. Asuman Dabak, formda kalma sırrını soranlara "Özel formülüm yok. Az yemek, bol su, pozitif enerji, güler yüzlü dostlar beni zinde tutuyor" yanıtını verdi. 

6 2

ASUMAN DABAK KİMDİR, EŞİ KİM?

Asuman Dabak ; 1 Şubat 1970 tarihinde, Akhisar’da dünyaya geldi. Turizm ve otelcilik okuyan, ancak oyunculuk eğitimi almamış olan sanatçı, buna rağmen, iyi gözlemcilik ve yorumculuk yeteneğiyle tiyatrodan sonra kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde rol aldı, seslendirme üzerine çalışmalar yaptı. Asuman Dabak, Çocukluk aşkı olan Avukat Ümit Birsel ile evlidir. Dabak’ın nikah şahitliğini, eski set arkadaşı Türkan Şoray yapmıştı.

6 3

Tatlı Hayat dizisindeki “Menekşe” rolü ile ilgi topladı. Özel bir televizyon kanalında sunuculuk yaptı. Asuman Dabak Tiyatrosu’nu kuran sanatçı, hazır cevap oluşuyla tanınıyor.

6 4