Bahar Candan ablası Nihal Candan'ı dudağından öptüğü fotoğrafı paylaştı sosyal medya karıştı!

'İşte Benim Stilim' isimli programda adlarını duyuran Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin öpüşme fotoğrafı sosyal medyayı salladı. Fenomen kardeşlere tepki yağdı.

 Doya Doya Moda yarışmasında yarışan Bahar Candan, dün arkadaşlarıyla doğum gününü kutlarken ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi.  Bahar Candan'ın bu paylaşımı bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları Bahar Candan'ın popüler olmak için her yolu denediğini söyledi.

5 1

Katıldığı moda programlarıyla adını duyuran ve şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programındaki hareketleriyle sıkça adından söz ettiren Bahar Candan, Instagram'daki son paylaşımıyla olay oldu.

5 2

Dün akşam kaldığı otelde ablası ve yakın arkadaşıyla 23. yaşını kutlayan Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi. Bu fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Candan eleştirilerin kurbanı oldu.  Paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları Bahar Candan'ın popüler olmak için her yolu denediğini söyledi.

5 3

Doya Doya Moda yarışmasında farklı konuşma şekli ve davranışlarıyla sıkça adından söz ettiren Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümde bilerek kendini sandalyede yere atmıştı. Candan'ın bilerek yaptığı bu davranış jüri üyelerini de kızdırmıştı

5 4