Bahar Candan'ın anne ve babası kim ne iş yapıyor aylık gideri şoke etti

Bahar Candan ile Nihal Candan'ın aylık giderleri ve bugüne kadar kazandıkları para şoke etti. Anne ve babalarının gelirleri ve harcamaları işe şaşırttı.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldular. Yaptıkları harcamalar ve lüks yaşam tarzlarıyla dikkatleri üzeri çeken Bahar Candan ve Nihal Candan, ilk kez ne kadar para kazandıklarını ve aylık harcamalarını açıkladılar. Annesi ve babası akademisyen olan Bahar ve Nihal Candan kardeşler babalarının iki ayrı işten gelen gelirini kendi hesaplarına yatırdığını bununda aylık 40 binden fazla olduğunu söylediler. Nihal Candan, kendi güzellik merkezinden para kazandığını ve masraflarını kendisinin karşıladığını söylerken, Bahar Candan 'Ablamdan cash alıyorum. Anneannemden bile alıyorum. Ama ben 18 yaşımdan beri de çalışıyorum" dedi. 

11 1
Bahar Candan yaklaşım 1.5 yıl önce yaptığı 'Dondurma' adlı parçadan halen para kazanmayı sürdürdüğünü de açıkladı ve Dondurma şarkısından 400 binden fazla para kazandığını açıkladı. Bahar Candan, "Ben 18 yaşıma bastığım yaz her gün çalıştım. Beni herkes tanıyor. Güneydoğu'da bile tanıyorlar ve seviyorlar" dedi. 2 yıl içinde milyarder olmayı hedeflediğini de söyleyen Bahar Candan'a  Müge ve Gülşen'in 'Bir makarnaya bin lira verdiğin oluyor" bu nasıl olaak sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Ben aslında tutumluyum. Bir şey yemek istiyorum yada almak istiyorum. Hayır Bahar alma diyorum kendimi ve tutuyorum. O gün harcamıyorum. Ertesi gün harcıyorum."
11 2

Bahar ve Nihal Candan'ın babalarından aldıkları para üzerine ise Müge ve Gülşen, "Babanız bu kadar çok para kazanabiliyor mu?" diye sordu. Bahar Candan soruya şu yanıtı verdi:

"Babamız akademisyen yeni bir kitap yazdı. Üniversitelerde okutulacak. Başarılı uluslararası bir kongre düzenledi. Adam iş dünyasında birikimleri bize harcıyor. Ben onun kızıyım tabi ki harcayacak."

11 3

BAHAR CANDAN'IN BABASI MUHAFAZAKAR AKADEMİSYEN ÇIKTI

Bahar Candan'ın babası muhafazakar kimliğiyle tanınan bir akademisyen. Bahar Candan'ın babası'nın adı Hakan Candan. Beykent Üniversitesi’nde hukuk eğitimi alan Bahar Candan, babasının öğretim görevlisi olduğunu daha önce açıklamış ama kimliğini vermemişti. Baba Hakan Candan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanı. Facebook sayfasında siyasi görüşünü ‘muhafazakar’ olarak belirten ve Karamanlı olan Hakan Candan, aynı zamanda Karaman Gündem adlı yerel gazetede köşe yazıyor.

11 4