Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Oyuncu Bergüzar Korel, geçen yıl mart ayında ikinci çocuğu Han'ı kucağına almıştı. Üçüncü çocuğuna hamile olan Korel, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2009 yılında dünyaevine girmişti. İlk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına alan ünlü çift, Han adını verdikleri ikinci oğullarına ise geçtiğimiz yıl mart ayında kavuşmuştu.

7 1

38 yaşındaki Korel, sürpriz hamileliği sebebiyle rol alacağı diziye veda ettiğini şu sözlerle ifade etmişti: "Sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim."

7 2

"Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık."

7 3

"Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek, üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek... Benim için hiç kolay değil."

7 4