Caner Karaloğlu ve eşi Elizabeth Mas kimdir ne iş yapıyor Tuba Ünsal'a yanıtı olay!

Caner Karaloğlu ve eşi Elizabeth Mas kimdir, ne iş yapıyor? Tuba Ünsal'ın yasak aşkı Caner Karaloğlu'nun eşi Elizabeth Mas sessizliğini bozdu.

Tuba Ünsal'ın sevgilisi Caner Karaloğlu kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor? Caner Karaloğlu'nun eşi Elisabeth Mas kimdir, Tuba Ünsal'la yasak aşkı için ne dedi? Magazin gündemi günlerdir Tuba Ünsal ile evli sevgilisi Caner Karaloğlu'nun aşkını konuşuyor. Tuba Ünsal ile Caner Karaloğlu'nun görüntülenmesi ve Tuba Ünsal'ın Caner Karaloğlu'nun evli olduğu Elisabeth Mas'ın da başka sevgilisi olduğunu söylemesi sonrası yasak aşk tartışmaları alevlenmişti. Herkes Caner Karaloğlu kimdir, ne iş yapıyor, eşi Elisabeth Mas kimdir, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı. Biz de elmaelma.com olarak Caner Karaloğlu ve eşi Elisabeth Mas kimdir sorusunun detaylarını sizler için derledik. Haberimizde ayrıca Elisabeth Mas'ın Tuba Ünsal'a verdiği yanıtın detayları da var. 

8 1

Öncelikle kadınlar arasındaki savaşla başlayalım. Caner Karaloğlu'nun eşi Elisabeth Mas, İspanyol bir model. Ancak Caner Karaloğlu ile evlenmesi sonrası İstanbul-New York arasında yaşamaya başlamış ve Türkiye'de de tanınan bir sima haline gelmişti. Barcelona doğumlu olan ünlü modelin Caner Karaloğlu ile evliyken başka biriyle birlikte olduğu iddiasını Tuba Ünsal ortaya atmıştı. Tuba Ünsal'ın iddialarına Elizabeth Mas sosyal medya hesabından bir takipçisinin sorusuna yanıt verirken verdi. 

8 2

Caner Karaloğlu ile olan evliliğinden Mia adında bir kızı bulunan Elizabeth Mas, Tuba Ünsal'a "O kadın benim özel hayatım hakkında konuşma hakkına sahip değil. Üstelik hiç bir bilgisi yokken" dedi. Tuba Ünsal, Caner Karaloğlu'nun evli olduğunun ortaya çıkması sonrası yasak aşkını savunmak için, "Caner’in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz” şeklinde bir yorumda bulunmuştu.

8 3

Peki Elizabeth'ın festival ruhunu yansıtan tasarımlarıyla tanınan Bless The Mess adlı bir markası var. 

8 4