Cenk Küpeli kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor Demet Şener'le yaş farkı olay!

Cenk Küpeli kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor yaş farkı kaç soruları Demet Şener'in 8 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli'yi açıklaması sonrası gündemde.

Demet Şener yeni sevgilim Cenk Küpeli dedi magazin gündemi Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularına yanıt aramaya başladı. Dün Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Demet Şener, aşkını resmen haykırdı. Demet Şener Cenk Küpeli'yle olan ilişkisi için " Bir şey saklamam hayatımda...Hiç saklamıyoruz. Ben özgür kadınım. Şu anda çok aşığım. Çok yeni bir ilişkimiz var..Aşk böyle bir şey, adam gibi çıkarsın..." dedi.

6 1

Bugün de Demet Şener Cenk Küpeli aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Bir mekanda birlikte oturan Demet Şener ve Cenk Küpeli aşkı böylece ilk kez görüntülenmiş oldu. Peki Cenk Küpeli kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Cenk Küpeli ile Demet Şener arasında kaç yaş fark var? Herkesin merak ettiği sorulara elmaelma.com olarak yanıt bulmaya çalıştık.

6 2
Demet Şener'in olaylı bir şekilde boşandığı eşi İbrahim Kutluay gibi Cenk Küpeli de eski milli basketbolcu. Ancak Cenk Küpeli hakkındaki bilgiler çok sınırlı. Özellikle Cenk Küpeli'nin aslen Ankaralı. 1985 doğumlu olan Cenk Küpeli ile Demet Şener arasındaki yaş farkı 8. Demet Şener 11 Nisan 1977 doğumlu. Kariyerine profesyonel basketbol ile başlayan Cenk Küpeli şuan bir işadamı.
6 3

Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Aynı zamanda New York City Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlayan Cenk Küpeli, MBA derecesi, New York Üniversitesi’nden ise işletme yönetimi sertifikası aldı.

6 4