Çirkin diye dalga geçiyorlardı Celine Centino'nun son halini gören şoke oluyor!

25 yaşıdaki Celine Centino'nun çevresi çirkin olduğunu ve dalga konusu olduğunu söylüyordu estetik yaptırarak bambaşka bir oldu son halini kimse tanıyamıyor!

Okul hayatı boyunca arkadaşları tarafından çirkin diyerek dalga geçildiğini söyleyen 25 yaşındaki Celine Centino, okul yıllarının psikolojisini altüst ettiğini söyleyerek estetik operasyonlara başvurdu. Celine Centino ardı arkası kesilmeyen estetik operasyonlar ile bambaşka biri oldu ve eski halinden eser kalmadı. Celine Centino'nun son halini gören artık tanıyamıyor! 

6 1

Estetik operasyonlarla bambaşka bir görünüme sahip olan Celine Centino, estetik operasyon ile imkansızı başararak eski halinden eser kalmadı! 

6 2

Okul hayatı boyunca arkadaşları tarafından fiziksel görünümü yüzünden dalga geçilerek zaman zaman şiddete maruz kaldığını belirterek çoğu zaman okula gitmemek için hastalık bahanesi uydurduğunu söyledi.

6 3

Celine Centino'nun hayranı olduğu Pamela Anderson'un hayranı olduğu veona benzemek için 4 yılda ardı arkası kesilmeyen estetik operasyonu olduğunu belirterek toplamda 267 bin TL harcadı.

6 4