Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'den iç çamaşırlı cesur pozlar

Çukur'da Sena Koçovalı karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesabından iç çamaşırlı pozlar paylaştı, fotoğraflara beğeni yağdı.

Çukur'da Sena karakterini canlandıran 24 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, oyunculuğunun ve yükselen kariyerinin yanı sıra verdiği iç çamaşırlı pozla da gündemde. Bir çok markanın reklam yüzü olan ve son yıllarda reytingleri yüksek dizilerde yer alan Dilan Çiçek Deniz, sosyal medyanın nimetlerinden de faydalanmayı iyi biliyor. Instagram'da 2.6 milyon takipçisi olan Dilan Çiçek Deniz'in iç çamaşırlı pozuna 200 bine yakın beğeni binlerce de yorum yağdı. 

9 1

Instagram'da paylaşığı bu fotoğrafına 'şeytan' emojisi koyan Dilan Çiçek Deniz'in takipçileri 'Sen nasıl bir şeysin', 'Harika görünüyorsun' diyerek iltifatlar yağdırdı. Bir süredir oyuncu Birkan Sokullu ile aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz, paylaşımında iddialı çizmeler bir gömlek ve seksi bir iç çamaşırı giydi.

9 2

Aynı kıyafetlerle çekilmiş başka bir kareyi Instagram Story'den de paylaşan Dilan Çiçek Deniz'in başarısı araştırma sonuçlarıyla da kanıtlanmıştı. Eğlence sektörünün datasını analiz eden Socipol'ün verilerine göre, Dilan Çiçek Deniz; IMDb Starmetre sonuçlarına göre 11 milyonu aşkın isim arasında 2303. olarak Türk oyuncular içinde birinci olmuştu.

9 3

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA SEVGİLİSİ KİM?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 Sivas doğumlu. Şuan 24 yaşında olan Dilan Çiçek Deniz, oyunculuk kariyerinin yanında modellik de yapıyor. Dilan Çiçek Deniz'in annesi Hale Temizyürek babası ise Orhan Deniz. Dilan Çiçek Deniz'in Türkiye'nin tescilli güzellerinden. 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey'de 2. olan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye'yi Miami'de düzenlenen Miss Universe yarışmasında temsil etmişti. Dilan Çiçek Deniz, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Ve Otelcilik Yüksekokulu mezunu. 1.77 boyundaki Dilan Çiçek Deniz, 53 kilo. 

9 4