Defne Samyeli kimdir dekolteli kıyafeti ile sosyal medyayı salladı!

Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle adından söz ettiren Defne Samyeli, dekolteli elbiseli fotoğrafını paylaştı. Kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Son dönemde gerek özel hayatıyla gerek verdiği pozlarla gündemden düşmeyen 48 yaşındaki ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, sosyal medya paylaşımları ile de adından söz ettiriyor.  Samyeli'nin son olarak paylaştığı dekolteli elbiseli fotoğrafı görenleri mest etti. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle adından söz ettiren Defne Samyeli, takipçilerinden tam not aldı. 

7 1

48 yaşındaki Samyeli, mükemmel fiziği ve cesur pozlarıyla takipilerini kendisine hayran bıraktırıyor. Fit görünüşüyle genç kızları bile kıskandıran 48'lik güzele son paylaşımıyla  beğeni ve yorum yağdı.

7 2

Samyeli, geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'ın YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk olmuştu. u. Muhabirliğe başlama serüvenini anlatan Samyeli, "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna verdiği cevapla olay olmuştu. 7 3

Armağan Çağlayan'ın sorularına samimiyetle yanıt veren ve her zaman sakin duruşuyla bilinen Defne Samyeli, "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna "Çocukluğumdan keşke ölse dediğim bir kötü kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım. Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman... Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var. Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçeklikler var. Ergendim o zamanlar... Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok" yanıtını vermişti. 

7 4