Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu, haç sembollü kolyesiyle tepkilerin odağı oldu!

Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu, göğüs dekolteli bir pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Derin'in fotoğrafındaki kolye detayı ise tepkileri topladı

Ünlü sunucu Defne Samyeli'nin 16 yaşındaki kızı Derin Talu, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Son paylaşımıyla göz kamaştıran Derin'in boynundaki haç sembollü kolye ise eleştirilerin odağı oldu.

7 1

Siyah bir büstiyerle poz veren Derin Talu, fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Derin Talu, haç kolyesiyle çekilen fotoğrafı tepkilere neden olurken çok sayıda da beğeni aldı.

7 2

Derin Talu'yu eleştiren bazı takipçileri Instagram üzerinden, ''Nasıl 16 yaşında bu kız?'', ''Hristiyan mısın?'' gibi yorumlarda bulundu.

7 3

Derin Talu kimdir?

Derin Talu, Defne Samyeli ve Eren Talu'nun kızı. Çiftin evli kaldığı dönemlerde doğan Derin Talu, daha sonrasında yaşanan ayrılık ile birlikte anne ve babası ayrı bir şekilde büyüdü. 2003 yılında dünyaya gelen Derin Talu modayla ilgileniyor. Defne Samyeli büyük kızı Deren gibi küçük kızı Derin'i de ABD pasaportuna sahip olması için New York'ta doğurdu. 

7 4