Demet Akalın Okan Kurt boşandı Akalın Işın Karaca'yı instagram'dan sildi

Demet Akalın, Işın Karaca'yı sosyal medyadaki hesabından sildi. Işın Karaca'nın tepkisi gecikmedi. O da anında Akalın'ı silerek karşılık verdi.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt bir süredir hacizlerle boğuşuyor. En son olarak Demet- Okan çiftinin yaşadığı Beykoz'daki villaya da haciz işlemi yapıldı.  memurları Alacaklı şirket avukatları, Akalın'ın evinde bulunan eşyalar için haciz işlemi yaptı. Magazin dünyası ise Demet Akalın’ın kararı ile sarsıldı.

4 1

Bütün bu gelişmelerden sonra Demet Akalın, Okan Kurt’tan boşanma kararı aldı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt, anlaşmalı olarak 10 dakikada boşandı. Ünlü çiftin kızları Hira'nın velayeti  Demet Akalın'a verildi. Akalın ve Kurt birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. 

4 2

Demet Akalın en yakın arkadaşı olan Işın Karaca'yı takipten çıkardı. Akalın'ın Işın Karacayı takipten çıkarmasının nedeninin zor zamanlarında yanında olmaması olduğu iddia edildi. Işın Karacanın tepkisi gecikmedi. Oda Demet Akalın'ı takipten anında çıkararak karşılık verdi. 


4 3

 Demet Akalın, yakın arkadaşım dediği Işın Karaca'nın nikah şahidi olacağı düğününe kızının rahatsızlığını öne sürerek katılamamıştı. Ancak Akalın, aynı gün düğün saatinde bir alışveriş merkezinde görüntülenmişti.

4 4