Demet Akalın Okan Kurt'tan neden boşandı Demet Şener ile yorumlar üzerinden birbirine girdiler

Demet Akalın ile Okan Kurt neden boşandı? Demet, evine gelen haczin ardından soluğu mahkemede aldı. Demet Şener, öyle bir yorumu beğendi ki Akalın çıldırdı.

Demet Akalın ile Okan Kurt dün tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Akalın, "Paraları kurtarmak için boşandılar" sözlerine Twitter üzerinden yanıt vererek aslında boşanmanın nedenini de anlatmış oldu. Okan Kurt'un ağabeyi, Demet Akalın'ın evini homeoffice olarak gösterince Akalın'ın evine haciz geldi. İkili bu nedenle boşanma kararı aldı.

5 1

Demet Şener, dün yapılan bir yorumu beğenince ortalık karıştı. "Sen doğru dur, Allah eğrinin cezasını verir. Sen çok asil bir bayansın, senin günahını alanlar bir bir dökülüyor." yorumunu Demet Şener beğenince Akalın'dan da tepki gecikmedi.

5 2

Demet Akalın ise, yapılan şu yorumu beğendi: "Demet Şener, hiç bu duruma sevinme! Demet Akalın koca parası yemiyor. Kimsenin yuvasını da yıkmadı. Demet Akalın'da küllerinden doğar." İkilinin yorum beğenmeler üzerinden yaptıkları gönderme çetin bir savaşın da başlayacağını gösterdi.

5 3

Demet Akalın ile İbrahim Kutluay bir zamanlar sevgiliydi. İkili tam evlenecekken Kutluay manken Demet Şener ile birlikte oldu.

5 4