Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Manken ve sunucu Deniz Akkaya, yatak üzerinde iç çamaşırıyla paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı salladı. Akkaya'nın pozlarına adeta beğeni yağdı.

Manken ve sunucu Deniz Akkaya, yatak üzerinde iç çamaşırıyla paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada gündem oldu. Akkaya'nın pozlarına beğeni ve yorum yağdı. 

8 1

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Deniz Akkaya, ünlülerle girdiği polemiklerle sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Akkaya bu kez de iç çamaşırlı pozlarıyla gündem oldu. 


8 2

43 yaşındaki modelin iddialı yatak pozları yine sosyal medyayı salladı. Geçtiğimiz hafta çırılçıplak küvet pozlarıyla çok konuşulan Akkaya'nın iç çamaşırlı fotoğrafları oldukça beğenildi.

8 3

Deniz Akkaya kimdir? 

Deniz Akkaya (d. 3 Ağustos 1977, İstanbul), Türk manken, oyuncu ve sunucu.Semiha Şakir Lisesinden mezun oldu. İlk olarak 1996 yılında Nihat Doğan'ın "Maçoyum Ben" şarkısının klibinde oynadı. 1997 yılında Best Model of Turkey'de en iyi manken seçildikten sonra bu yönde çalışmalarını sürdürdü. Çeşitli dizilerde rol aldı. Mankenliği bıraktı.Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır.Deniz Akkaya şuan uzun süredir bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı iş adamı Murat Varol ile beraberdir. Deniz Akkaya şuan sunuculuk yapmaktadır. Bazı sinema filmlerinde de oynayan Deniz Akkaya tiyatro oyunlarında da yer almıştır.Aynı zamanda Duymayan Kalmasın programında sunuculuk yapan Akkaya,yakın zamanlarda programdan ayrıldı.

8 4