Derin Talu kaç yaşında Defne Samyeli'nin küçük kızının eski hali

Derin Talu kaç yaşında? Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu son fotoğrafıyla gündem oldu. 15 yaşındaki Derin Talu'nun eski halini gören ise inanamıyor.

Derin Talu'nun yaşı ve Derin Talu'nun eski hali magazin gündeminde günün tartışma konusu oldu. Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu sosyal medyada yayınladığı bir fotoğrafı sonrası yaşıyla tartışmaların hedefine oturdu. Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu'yla ilgili haberlere alışığız. Modellik ve mankenlik yapan Deren Talu'nun küçük kardeşi Derin Talu'nun gündem olması ise şaşırttı. Zira Derin Talu sadece 15 yaşında. Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki kızı Derin Talu'yu gündem yapan olay Instagram fotoğrafına Sevda Demirel'in yaptığı bir yorum oldu. Biz de siz elmaelma.com okurları için hem Derin Talu kimdir, kaç yaşında, babası kim ne iş yapıyor gibi merak edilen sorulara yanıt bulduk hem de Derin Talu'nun fotoğrafına Sevda Demirel'in yaptığı yorum ve sonrasında yaşanan gelişmeleri derledik. İşte başlıyoruz.

9 1

Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu dün Instagram hesabına bir kafede çekilen bu fotoğrafını paylaştı. Kısa sürede 25 bine yakın beğeni alan bu fotoğrafı bir dönemin ünlü şarkıcısı ve televizyon yıldızı Sevda Demirel'i kızdırdı. Derin Talu'nun sadece 15 yaşında olduğunu yazan Sevda Demirel, genç kızın 30 yaşında bir kadın gibi giyinip makyaj yapmasını eleştirip, bunun çocuk tacizlerini arttırdığını savundu. Üstüne bir de Defne Samyeli'yi ve aşk hayatını eleştirdi. 

9 2

Sevda Demirel, Derin Talu'nun postuna şunları yazdı: "Defne aşk yaşamaktan şu kızına bir türlü çeki düzen veremedi, sonrada çocuk istismarları neden arttı diye sormayın, bu ne yahu 30 yaşında kadın makyajı ve pozu?"

9 3

Defne Samyeli ve Derin Talu cephesinden henüz Sevda Demirel'e bir yanıt gelmedi. Ancak Defne Samyeli ve kızlarını merak edenler Derin Talu kaç yaşında, ne iş yapıyor, babası kim gibi soruların yanıtlarını merak etmeye başladı. Derin Talu, Defne Samyeli ile ünlü mimar Eren Talu'nun küçük kızları. Derin Talu, Defne Samyeli, 2003 yılında Show TV'de haber spikerliği yaparken dünyaya geldi. Ünlü projelerin mimarı olarak anılan Eren Talu iflasın eşiğine gelince Defne Samyeli ile eşi ayrıldı. 2011 yılında Eren Talu'dan boşanan Defne Samyeli kızlarının velayetini aldı ve haber spikerliğini bırakarak oyunculuğa başladı. Kurtlar Vadisi'nde ilk kez oyuncu olarak ekrana geldi. 

9 4