Didem Soydan file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi beğeni yağdı!

Sosyal medyada verdiği cesur pozlara bir yenisini ekleyen manken Didem Soydan, bu kez iç çamaşırsız file külotlu çorapla objektif karşısına geçti.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Didem Soydan, Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi. Soydan bu sefer de iç çamaşırsız file çorabıyla poz verdi. Soydan'ın bu paylaşımına binlerce beğeni yağdı.

6 1

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında korunmak için vaktini evinde geçiren ünlü model Didem Soydan, giydiği file çorabıyla, arkadaşı Umut Yıldırım'a verdiği pozlarla sosyal medyayı salladı. 

6 2

Ünlü model, geçtiğimiz günlerde ise yarı çıplak köpeğini öperken verdiği pozla çok konuşulmuştu.

6 3

Didem Soydan kimdir? 

Didem Soydan 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeniyken baba tarafı Arnavutluk'tan göç ederek İstanbul'a yerleşmişlerdir.19 yaşında ilk defile deneyimini yaşayan Didem Soydan ardından Hakan Yıldırım, Özlem Süer gibi birçok başarılı modacının defilesine çıkma fırsatı yakalamıştır. Fashion Week defilelerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer almıştır.Üniversite yıllarında çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildi. Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye'nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. İstanbul'da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldı.1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.

6 4