Doğa Bekleriz kimdir eşi ve çocukları ile son hali

Doğa Bekleriz son haliyle tanınmaz hale geldi. Bir dönemine en çok aranan mankenlerinden olan Doğa Bekleriz kilo aldı ve artık anaokulu sahibi.

Doğa Bekleriz kimdir, son hali ve yeni işi görenleri şaşırttı. Bir dönemine en çok aranan manken ve sunucuları arasında yer alan ve kepçe kulaklı olduğu gerekçesiyle kulaklarını japon yapıştırıcısı ile yapıştırıp çok konuşulan Doğa Bekleriz artık bambaşka bir hayat yaşıyor. Mersin'e yerleşen ve evlenen Doğa Bekleriz Yağız Hasan adında bir de erkek çocuğa sahip. 

5 1

Doğa Bekleriz eski şaşalı hayatını terk edip sakin bir hayatı tercih etti. Eşi ve oğluyla Mersin'de yaşayan Doğa Bekleriz, bir anaokulu işletiyor. 

5 2

2000'lerin başında Türkiye'nin en gözde modellerinden biri olan Doğa Bekleriz'in eski halinden eser yok. 2014 yılında radikal bir kararla evlenip Mersin'e yerleşen Bekleriz, bir yandan çocuğunu büyütüyor bir yandan da sahibi olduğu anaokulu ile ilgileniyor.Zaman zaman günlük yaşamından kesitleri de Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

5 3

DOĞA BEKLERİZ KİMDİR?

Doğa Bekleriz Marmara Üniversitesi Heykel bölümü mezunudur. Bekleriz, 1998 yılında Atv’de yayınlanan yarışmalara katılmıştır. Bir dönem müzik grubu kuran Bekleriz’in bu müzik grubu kısa bir zama sonra dağılmıştır. Doğa Bekleriz kısa bir dönem kafe işletmiş, kliplerde oynamış ve Çarkıfelek programında hosteslik yapmıştır. Oyunculukta yapan Doğa Bekleriz 1998 yılında kendisi gibi manken olan Namık Güldeniz ile evlenmiştir. Çok uzun sürmeyen bu evlilik 2006 yılında son bulmuştur. 2007 yılında İzmirli petrolcü Fatih Alkan ile evlendikten sonra mankenliği bırakan Doğa Bekleriz'in bu evliliği de 2012'de bitti. 

5 4