Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın olay kıyafeti, takipçilerini ikiye böldü

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın olay kıyafeti, takipçilerini ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcıları şarkıcının paylaşımına yorum yağdırdı.

Ünlü şarkıcı Dua Lipa, siyah elbisesiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Lipa'nın iddialı sırt dekoltesi sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı dünyaca ünlü şarkıcının kıyafetini çok beğenirken bir kısmı eleştiri yağmuruna tuttu. 

9 1

Bir süredir aşk yaşayan Dua Lipa ile Anwar Hadid, Meksika tatilini sürdürüyor. 22 yaşındaki Lipa ile 21 yaşındaki Anwar Hadid, önceki gün bir akşam yemeği için arkadaşlarıyla buluştu. Dua Lipa, sevgilisiyle çekilen bir fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaştı. Lipa'nın iddialı sırt dekoltesi sosyal medyanın gündemine oturdu. 


9 2

Bu paylaşıma da hem takipçilerinden hem de çeşitli internet sitelerinden çok sayıda yorum geldi. İ"Bir grup takipçisi Dua Lipa'nın Anwar Hadid ile sevgili olmadan önce daha farklı bir giyim tarzına sahip olduğunu belirterek "Bu aşk onun giyim tarzını da değiştirdi" şeklinde yorum yaptı.

9 3

Bazı takipçileri de Dua Lipa'nın giydiği kıyafetin 90'lı yılların modası olduğunu savunup, ''komik'' göründüğü şeklinde yorum yaptı.9 4