Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna kaç yaşında iç çamaşırlı pozları olay oldu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna bir markanın yeni koleksiyon çekimleri için kamera karşısına geçti. İç çamaşırlı pozlarıyla yürek hoplattı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kendisine ait Fenty ve Savage X Fenty markalarının yeni koleksiyon çekimleri için kamera karşısına geçti. İç çamaşırlarıyla pozlar veren Rihanna, güzelliği ve düzgün fiziği ile yine herkesi büyüledi. 

10 1

Kendisine ait Fenty ve Savage X Fenty markalarının yeni koleksiyon çekimleri için kamera karşısına geçen dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna hem model hem patron oldu. Birbirinden cesur verdiği pozlarla sosyal medyayı sallayan Rihanna'nın fotoğraflarına beğeni yağdı. 

10 2

İki parça iç çamaşırıyla vücudunu sergileyen Rihanna ayrıca dövmelerini de gösterdi. Ünlü şarkıcının iç çamaşırının arkası ise oldukça dikkat çekiciydi. 

10 3

Rihanna kimdir? 

Robyn Rihanna Fenty (d. 20 Şubat 1988), Barbadoslu şarkıcı ve şarkı yazarı.Saint Michael'da doğup Bridgetown'da büyüdü ve 2003'te albüm yapımcısı Evan Rogers'ın yönetiminde demo kasetler kaydederek müzik endüstrisine girdi.2005'te ilk albümü Music of the Sun'ı ve sonraki yıl ikinci albümü A Girl like Me'yi piyasaya sürerek ünlendi; bu albümlerden sırasıyla "Pon de Replay" ve "SOS" gibi hit şarkılar çıktı.Üçüncü stüdyo albümü Good Girl Gone Bad (2007) için müziğini ve imajını yeniden oluştururken bir seks sembolü olarak ortaya çıktı.Albümün çıkış single'ı "Umbrella", elde ettiği liste başarılarıyla şarkıcının dünya genelinde tanınmasına yol açtı ve 2008'de En İyi Rap/Sung İş Birliği dalında Grammy Ödülü kazandı.Grammy ödüllü Unapologetic (2012) dahil olmak üzere Recording Industry Association of America'dan (RIAA) platin sertifika alan dört albüm çıkardıktan sonra Rihanna, bir pop ikonu olarak tanımlanmaya başladı.Sekizinci stüdyo albümü Anti (2016) ve çıkış şarkısı "Work", sırasıyla Billboard 200 ile Hot 100 listelerinde zirveye oturdu. "Umbrella", "Take a Bow", "Disturbia", "Only Girl (In the World)", "S&M", "We Found Love", "Diamonds" ve "Stay" gibi kendi şarkılarının yanı sıra "Live Your Life", "Love the Way You Lie" ve "The Monster" gibi düet sanatçısı olarak yer aldığı başkalarının şarkıları da dünya genelinde en çok satan single'lar arasına girdi.Dünya genelinde 230 milyonun üzerinde kayıt satan Rihanna, tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biridir.Billboard Hot 100'da liste başı olan on dört single'ı sayesinde liste tarihinde bu kadar çok bir numaraya sahip olan en hızlı ve en genç solo sanatçı oldu; Billboard tarafından 2000'lerin Dijital Şarkı Sanatçısı ve 2010'ların en iyi Hot 100 sanatçısı ilan edildi.


10 4