Duygu Özaslan eleştirileri umursamadı! Bikinisini giyip tanıtım yaptı

10 gün önce kalp krizi sonucu yaşamını yitiren babasının ardından bikinili paylaşım yaptığı için tepki çeken Duygu Özaslan, paylaşımlarına devam ediyor.

YouTube'da çektiği makyaj videolarıyla ünlenen Duygu Özaslan, geçtiğimiz günlerde babasını kaybetti. Babasının vefatından 1 hafta sonra basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile birlikte yeniden Bodrum'a giden Özaslan, sosyal medya hesabından bikinili fotoğraf paylaşınca takipçileri tarafından eleştirilmişti.

6 1

Takipçileri tarafından sert eleştirilere maruz kalan 30 yaşındaki fenomen sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı. Avuç içi kadar bikinisi ile kamera karşısına geçen Duygu Özaslan, eleştirilere inat ardı ardına paylaşım yaptı.

6 2

"Enerjimi negatife fokuslamayı hiçbir zaman seçmiyorum. He böyle kötü niyetlere hiç" mesajını veren fenomen isim takipçilerini ikiye böldü. Paylaşıma gelen yorumlardan çoğu olumsuz olsa da Duygu Özaslan'a destek verenler de oldu.

6 3

"Babanı yeni kaybetmedin mi?"

Bazı takipçileri, Duygu Özaslan'ın sosyal medya paylaşımlarına karşı, "Baban vefat etti hala etkileşim peşindesin", "Babanı yeni kaybetmedin mi? Biraz acını yaşasaydın" sert eleştirilerde bulunmuştu.

6 4