Ece Erken sosyal baskı yüzünden evli kalmış!

Ece Erken, katıldığı magazin programında biten evliliği ve Serkan Uçar hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Sunduğu programla uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Ece Erken, katıldığı magazin programında biten evliliğine dair şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Renkli Sayfalar programına konuk olan Erken’in yaptığı açıklamalarla ilgili satır başları şöyle...
4 1
“Evlendikten sonra hamile kaldım. Şu anki aklım olsa Eymen’in olacağını bilsem yine gider evlenirim. Ben karı kocalıktan vazgeçtim anne-babalık devam ediyor. İyi bir baba mı bilmiyorum, karı kocalık bitti. Ben onlarla vakit geçirmiyorum. Bütün doktorlar Eymen’in çok mutlu bir çocuk olduğunu söylüyor. Babası istediği zaman Eymen’i gelip görebiliyor. Onunla (Serkan Uçar) fotoğraflarımı dahi görmek istemiyorum. Benim Eymen ile giden düzgün bir yaşantım var, başkası beni ilgilendirmez.İnşallah hayatında bir iş olur, evlenir. Hayatıma giren adam benden önce Eymen’e değer verecek. Anne ve baba sözü dinlemek gerekiyor. İkisi de çok iyi bakmamışlardı.”
4 2
“Aramızda 10 yaş vardı. 10 yaş küçük olur ama olgun olur, bizde öyle bir durum da yoktu. İlk evliliğimde 10 yıl flört edip evlendim, ikinci evliliğimde 1 ay flört edip evlendim. Ortam yok benim. Benim evliliğim üçüncü ayda bitecekti. Instagram’dan soyadını sildim neler yaptım… Sosyal baskıdan dolayı evliliğimi devam ettirdim."
4 3
"Benim sütüm 10 ay geldi. Eğer yaşadıklarımı yaşamasaydım en az 2 yıl sütüm gelirdi. Allah’a çok şükür ki, yine de ilk 10 ay çok güzel sütüm geldi. Anneliğime laf ettirmem, özel hayatımdan da size ne? Artık böyle düşünüyorum. Eymen doğunca çok duygusallaştım. İlle de bir baba figürü gerekmiyor. Eski eşim evlilik yıldönümüzde, sanki bir arabayı bana hediye etmiş gibi reklam yapmamı istedi. Ben de yaptım. Evli olan hangi kadın kocasının bu isteğini yapmaz ki?”
4 4