Ece Erken'den bomba Gülben Ergen açıklaması

Ece Erken'den bomba Gülben Ergen açıklaması. Ece Erken Nazım Torbaoğlu ile ilişkisinin bu denli çok konuşulmasının nedeninin Gülben Ergen olduğunu ileri sürdü.

Ece Erken'e Nazım Torbaoğlu ile yasak aşk yaşadığı yönündeki iddialar soruldu. Ece Erken ise gazetecilere verdiği yanıtla magazin gündeminde yeni bir kavganın fitilini ateşledi. Ece Erken Nazım Torbaoğlu'yla ilişkisine ilişkin iddiaların magazin gündeminde bu kadar çok yer tutmasının nedeninin Gülben Ergen olduğunu iddia etti. Ece Erken, "Bazı şeylerin üstünün kapatılması için benim üstüme çok geliniyor" dedi.
11 1
Alişan ise Gülben Ergen'in yıllar önce yaptığı bir açıklamada 'Bana bir şey olmaz' sözlerine atıfta bulunarak, “Ne demen gerekiyor biliyor musun?.. Bana hiçbir şey olmaz!..de" diye konuştu. İşte olay çıkaracak konuşmalar!..
11 2
Ece Erken dün akşam kankası Alişan’la birlikte kameraların karşısına geçti. Muhabirler sordu, Ece Erken cevapladı. Yine “Tanışma süreci” dedi… “Mesajlaşıyoruz, birbirimizi tanıyoruz” dedi. Önceden evli olduğunu bilmiyordum derken, şimdi “Eski kız arkadaşından ayrıldığını sanıyordum” dedi. Kısacası tanımaya çalıştığı Nazım Torbaoğlu’nun kabarık aşk defterinden hiç haberi olmadığını belirtti. Ancak Nazım Torbaoğlu için “Çok iyi bir adam” cümlesini kurdu. Nazım Torbaoğlu’nun evli çıkmasıyla ilgili ise “Güven problemi yarattı” diyebildi.
11 3
“GÜLBEN ERGEN’İ KONUŞAMIYORLAR, BANA SARIYORLAR!..” Ece Erken konuşmasının devamında ise Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki 'aldatma' iddialarına gönderme yaptı. Alişan, gelen sorular üzerine “Ne demen gerekiyor biliyor musun, bana hiçbir şey olmaz demelisin” derken Ece Erken “Diğer skandalların üstünü kapatmak için benim üstüme bu kadar geliniyor” dedi.
11 4