Ece Erken’in olaylı boşanmasında karar!

Olaylı boşanma davalarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Ece Erken ve Serkan Uçar çifti boşandı.

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde evlenen ve bu evlilikten Eymen adında bir oğulları olan çift, tek celsede boşandı. Ece Erken'in Serkan Uçar'dan maddi manevi bir talepte bulunmadığı öğrenildi.
4 1
Yaz aylarında evliliklerini bitirme kararı alan Ece Erken ve Serkan Uçar, sık sık 'kavga' haberleriyle gündeme gelmişti. Boşanma davasını Ece Erken'in mahkeme kararıyla evden uzaklaştırdığı eşi Serkan Uçar, açtı. Uçar, boşanma gerekçesi olarak eşinin kendisini sürekli "Sen ergensin" diyerek rencide etmesini gösterdi.
4 2
Boşanma öncesinde sık sık eşi Serkan Uçar ile yaşadığı tartışmalarla anılan Ece Erken, son olarak anneliğinin sorgulanması üzerine kendine getirdiği yasakla gündeme gelmişti. Serkan Uçar tarafından "Sen nasıl annesin? diyerek yolu kesildiği iddia edilen Ece Erken, kendine "gece yasağı" getirmişti.
4 3
Anneliğine laf edilmesine sinirlenen Ece Erken, "Benim anneliğime kimse laf edemez". dedikten sonra aldığı kararı açıklamıştı: "Boşanma davası devam ediyor, maalesef süreç uzadı. Ben de bu olaylar üzerine bir karar aldım, hatta yemin ettim. Dava bitene kadar bir daha gece dışarı çıkmayacağım."
4 4