Eşi bir kadınla görüntülenen Kibariye: Bilmem neler için yuvamı yıkmam!

Ünlü şarkıcı Kibariye'nin eşi, geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele görüntülendi. Görüntülerle ilgili konuşan şarkıcı sözleriyle şaşırttı

Daha önce de ihanet iddialarıyla gündeme gelen Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık, geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntülendi. Eşinin çıkan görüntüleri hakkında açıklama yapan Kibariye, söyledikleriyle ağızları açık bıraktı.

4 1

"Bilmem neler için yuvamı yıkmam"

Görüntülerin ardından bir süre sessiz kalan Kibariye, Uçankuş TV muhabirinin kendisini arayarak görüntüleri sorması üzerine sessizliğini bozdu. Bir kadınla el ele görüntülenen eşini savunan şarkıcı, "Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın... Bütün erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki bu görüntüleri Ali'ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam" ifadelerini kullandı.

4 2

Ünlü şarkıcı Kibariye, eşinin daha önce de başka kadınlarla görüntülenmesi hakkında "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" demişti.

4 3
4 4