MAGAZİN 21 Haziran 2019 Cuma 1424 Görüntülenme

Eşinin dolandırıcı olduğu söylenen Zerrin Özer'den ilk açıklama benim için bitmiştir!

Kanal D'de yayınlanan 2.sayfa programına telefonla bağlanan Zerrin Özer, "Konu benim için kapanmıştır kesin olarak boşanıyorum'' dedi.

Bilgin Pro
Sitene Ekle link

Benzer Videolar

Çok İzlenenler
Beyaz taytıyla banyoda dans etti! Yaptığı hareketler tepki çekti! Beyaz taytıyla banyoda dans etti! Yaptığı hareketler tepki çekti!
Doya Doya Moda'da ekranlara geri dönen Bahar Candan,banyoda dans etti. Beyaz taytıyla yaptığı hareketler tepki çekti.
Görgüsüzlüğün bu kadarı: Gerdek gecesi partisi düzenlediler! Görgüsüzlüğün bu kadarı: Gerdek gecesi partisi düzenlediler!
Sosyal medyada paylaşılan 'gerdek gecesi partisi' videosu büyük yankı uyandı. Sosyal medya kullanıcıları görüntülere tepki yağdırdı.
Eşinin ve kızının adını soruda görünce gülümsemekten kendini alamadı! Eşinin ve kızının adını soruda görünce gülümsemekten kendini alamadı!
Kenan İmirzalıoğlu solduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’de bir soruda eşi Sinem Kobal, kızı Lalin ve kendisinin adlarının geçtiğini görünce gülümsedi.
İç çamaşırıyla video çeken Naz Mila'ya takipçilerinden tepki yağdı! İç çamaşırıyla video çeken Naz Mila'ya takipçilerinden tepki yağdı!
Katıldığı evlilik programlarıyla tanınan Naz Mila, bir ürün tanıtım videosu çekti. İç çamaşırıyla video çeken Naz'a takipçilerinden tepki gecikmedi.
İlber Hoca yayın bitti sanıp sunucuya öyle bir söz söyledi ki... İlber Hoca yayın bitti sanıp sunucuya öyle bir söz söyledi ki...
Tarihçi İlber Ortaylı'nın, sunucu Cansu Canan Özgen'le yaptığı programın sonunda "Maşallah, şuna bak" demesi sosyal medyada gündem oldu.
İrem'in pes dedirten itiraf! Cinsel içerikli film seyrederken... İrem'in pes dedirten itiraf! Cinsel içerikli film seyrederken...
Konuşanlar programına katılan İrem Derici, üniversite yıllarında cinsel içerikli film izleyip kendisini tatmin ederken annesine yakalandığını itiraf etti.
Sadakatsiz'in yeni fragmanı yayınlandı! Ağızları açık bırakan sahne! Sadakatsiz'in yeni fragmanı yayınlandı! Ağızları açık bırakan sahne!
Sadakatsiz dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Asya, evine maskeli bir şekilde giren kişinin saldırısına uğruyor.
Merve Boluğur ders çalıştığı anları paylaştı! Yorum yağdı! Merve Boluğur ders çalıştığı anları paylaştı! Yorum yağdı!
Oyuncu Merve Boluğur'un üniversite sınavlarına hazırlandığı videosuna, ''bu ne yapıyor'', iyice kafa gitmiş'', ''korkutuyor beni'' gibi yorumlar yapıldı.
Yorumlar