Eski eşten şaşırtan Hülya Avşar itirafları: ‘Mastürbasyonu söylemedi’!

Kaya Çilingiroğlu, bir dönem evli olduğu Hülya Avşar hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Kaya Çilingiroğlu, “Hayattaki en iyi dostum” dediği Hülya Avşar hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.
25 1
Posta’dan Oya Çınar'a konuşan Çilingiroğlu, her kadında seksi bir taraf bulduğunu söyledi: “Çoğunun ‘Suratına bakmam’ dediği kadında bile! Zaten bir kadını seksi hale getirebiliyorsan iyi bir partnersin sen! Eğlenceli bir adamım. Bakarsan yakışıklı değilim. Zengin değilim. Kendime göre bir gustom var. Korumacıyım. Kadınlar için en önemli şeylerden biri budur çünkü. O yüzden ben kadın olsam Kaya Çilingiroğlu ile çıkarım.”
25 2
Bir dönem gece hayatıyla çok konuşulan Kaya Çilingiroğlu artık sokağa çıkmıyorum diyor: “Gece hayatım biteli 15 yıl oluyor. Akşam 10’da yatıyorum. Bir de gece hayatı aşırı pahalı. Onu karşılayacak gücüm yok. Evimde, daha mütevazı yerlerde arkadaşlarımla sohbeti seviyorum.”
25 3
Kaya Çilingiroğlu’nun evlilik ve Hülya Avşar hakkındaki itirafları ise şöyle: “Uzun zamandır ilk defa yalnız yaşıyorum. Çocuklarımla vakit geçiriyorum. 50’lerimdeyim ve bir 50 yıl daha yok önümde. O bilinçteyim. Evlilik defterini tamamen kapattım. Çocuk için büyük konuşmayayım. Kazara bir şey olur falan (gülüyor). Ama evlilik olmaz.”
25 4