Fenomen gelin adayı Naz Mila'nın iç çamaşırlı kar pozuna tepki yağdı!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran,fenomen gelin adayı Naz Mila bu seferde karda iç çamaşırıyla poz verdi. Mila'nın paylaşımına tepki yağdı.

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila bu kez de kar üzerinde kırmızı iç çamaşırıyla poz verdi. Mila'nın bu paylaşımına takipçilerinden tepki yağdı.  Instagram hesabından sansürsüz iç çammaşırlı fotoğraflarını paylaşan gelin adayına, "Sen annesin, hiç yakışmıyor" gibi yorumlar geldi.

7 1

İlk olarak adını evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyura Azerbeycanlı Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kar üzerinde kırmızı iç çamaşırıyla pozlar veren Mila, ' Bursa'da bir gün' notunu düşerek ard arda fotoğraflarını paylaştı. 

7 2

Önceki paylaşımlarında kıyafet noktasında daha dikkatli olan gelin adayı son günlerde çıplak pozlar vermeye başladı.

7 3

Geçtiğimiz ay modeller arasında trend olan maske bikini akımına uyan gelin adayı son olarak çıplak pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Mila bu seferde kırmızı iç çamaşırıyla karda poz verdi. Fenomen gelin adayına takipçilerinden, ''sen iyice şaşırdın'', '' böyle anne olmaz olsun'' gibi yorumlar geldi. 

7 4