Gamze Özçelik'in kardeşi Meltem Özçelik'in son hali görenleri şaşırtıyor!

Arka Sokaklar'da Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Gamze Özçelik'in kardeşi Meltem Özçelik'in de tesettüre girdiğini biliyor muydunuz?

'Arka Sokaklar' dizisinde Zeynep Komiser rolü ile hafızalara kazınan güzel oyuncu Gamze Özçelik, radikal bir karar alarak tesettüre girmişti. Oyunculuğu bırakan Özçelik yardım faliyetlerinde bulunmaya başlamıştı. Özçelik'in kardeşinin de bir zamanlar oyunculuk yaptığını ama şimdilerde tesettüre girdiğini biliyor muydunuz?

7 1

İYİLİK İÇİN KOŞTURMAYA BAŞLADI 

Gamze Özçelik manevi bir değişim yaşıyor. Haytında radikal bir karar alarak tesettüre giren Gamze Özçelik, işi gücü bırakıp iyilik için koşuşturmaya başladı. Bir zamanların gözde oyuncusu Gamze Özçelik, şimdilerde 'Umuda Koşanlar' derneğinin başkanlığını yapıyor.

7 2

TESETTÜR FOTOĞRAFLARI İLE GÜNDEME GELMİŞTİ 

Dine yönelen Gamze Özçelik, son olarak başını kapattığı fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı 'iyilik' yolundaki yürüyüşüne hiç ara vermedi.

7 3

KIZ KARDEŞİNİ GÖRENLER ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMİYOR

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik'in kardeşinin de tesettüre girdiğini ve bir dönem oyunculuk yaptığını duymuş muydunuz? Özçelik'in kızkardeşini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu adlı dizilerde oynayan ablası bir dönem modellikte yapmıştı. 

7 4