Geçirdiği ameliyat nedeniyle kilo kaybı yaşayan Seren Serengil, yaşadığı zorlukları anlattı

Zayıflama uğruna olan ve 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, "Kilo vermemi durduramıyoruz" diyerek yaşadığı zor günleri anlattı.

Geçirdiği bağırsak ameliyatından sonra 6-7 ay içinde 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, yeni bir tedaviye başladığını duyurdu. Serengil, ani kilo kaybı nedeniyle yaşadığı sağlık sorunlarına karşı haftanın 3 günü hastanede yatarak serum alacak.

10 1

Demirören Haber Ajansı'na konuşan Seren Serengil, yaşadıklarını anlattı ve tedavi süreci hakkında bilinmeyen konulara değindi.

10 2

"Kilo vermemi durduramıyoruz"

Seren Serengil, sağlık durumunun stabil olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Kilo vermemi durduramıyoruz. Çünkü süregelen bir ishal var yani devamlı, sabahtan akşama kadar tuvalete çıkıyorsunuz bu ameliyattan sonra. Ben bunun bu kadar çok olabileceğini düşünmezdim. 

10 3

"Gece 5-6 kere uyanıyorum"

"Gece belki 5-6 kere uyanıyorum, gün boyunca en az 7-8 kere tuvalete taşınıyorum. Ben günde 8 öğün falan ve her öğünümde de baya ana yemek kadar yemek yiyorum. Fakat midede durmuyor ve emilim yapmıyor. Direkt ince bağırsağa gittiği için besinler yediğiniz çıkıyor ve gidiyor. Maalesef ben bunu yaşıyorum.

10 4