"Geçmişi kirli" tartışması! Seda Sayan'dan Mali'ye tecavüz suçlaması!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sosyal medya hesabından kendisine yönelik sözlerine karşılık veren Seda Sayan, Mali hakkında çok ağır iddialar ortaya attı.

Mehmet Ali Erbil'in sosyal medya hesabından, rahatsızlığı boyunca kendisini arayıp sormayan Seda Sayan için yazdıklarına sunucu ve şarkıcı Seda Sayan'dan zehir zemberek bir yanıt geldi. Erbil'in, "Geçmişi temiz olsa iftar programı da sunardı. Televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" sözlerine karşılık Sayan, verdiği cevapla herkesi şoke etti.

4 1

Ruhunu arındır

Seda Sayan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda, "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var. Bence işine bak, ruhunu arındır" ifadelerini kullandı.

4 2

"Geçmişi kirli olan sensin"

Bir sonraki paylaşımında, "Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen, herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin" dedi.

4 3

Paylaşımlarını sildi

Sosyal medya hesaplarından Mehmet Ali Erbil için ortalığı fena karıştıracak iddialar ortaya atan Seda Sayan, paylaşımlarını daha sonrasında sildi. Paylaşımlarını sildikten sonra yeniden Mali'ye seslenen Sayan, "Dua et çocuklarının hatırına, Allah'tan af dile benden değil" sözlerini kullandı.

4 4