Gökçe Yıldırım kimdir İrem Derici'nin iğrenç videoları...

Gökçe Yıldırım kimdir? İrem Derici'nin sevgilisi Ataberk Özdene'nin eski sevgilisi Gökçe Yıldırım bombayı patlattı. İrem Derici'nin iğrenç videoları bende!

Türkiye bugün Gökçe Yıldırım kimdir, ne iş yapıyor sorularına yanıt arıyor. Bunun nedeni ise İrem Derici'nin yeni aşkı Ataberk Özdene'nin eski sevgilisi Gökçe Yıldırım'ın yaptığı bir açıklama. Gökçe Yıldırım'ın iddialarına göre sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını söyledi. Gökçe Yıldırım İrem Derici'ye ait 'iğrenç' videoların da kendi bilgisayarından çıktığını söyledi. Peki Gökçe Yıldırım kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? İşte Gökçe Yıldırım hakkında merak edilenler....

7 1

25 yaşında olan Gökçe Yıldırım kariyerine 17 yaşındayken Kanal D’de başlamış. Bir süre çalıştıktan sonra soluğu New York'ta alan Yıldırım, Türkiye'ye kesin dönüş yaparak Youtube videolarıyla başarısını ikiye katladı.8 Temmuz 2014’te ilk videosunu yayınlayan Gökçe'nin Youtube'ta 500 bine yakın abonesi bulunuyor. 

7 2

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi. GÖKÇE YILDIRIM'IN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

7 3

İREM DERİCİ İLİŞKİMİZ BİTSİN DİYE ÇOK UĞRAŞTI

Kötülüğe her zaman iyilikle cevap verdiğini söyleyen ünlü Gökçe Yıldırım, son videosunda aldatılma hikayesini şu sözlerle anlattı:

"Bu zamana kadar susmanın her zaman en doğrusu olduğuna inananlardanım. Sosyal medya gördüğünüz haberlerin hepsi doğru. Bunu kimse inkar edemez. Bir ilişki varken yeni bir ilişkiye başlandı ve bunu karşı taraf başlattı, adımı o attı. Aylarca çok uğraştı. Hiçbir şekilde dikkate almıyorduk ama vazgeçmedi. Sonuç olarak da amacına ulaştı.

7 4