Gülben Ergen'in abisi Rıfat Ergen kimdir ne zaman nasıl öldürüldü?

Gülben Ergen'in abisi Rıfat Ergen kimdir, ne zaman nasıl öldürüldü? Gülben Ergen'in abisini öldüren Gürinan Bayramoğlu kimdir, ne zaman nasıl öldürüldü?

Gülben Ergen'in adı abisi Rıfat Ergen'in katilini öldürtmek için tuttuğu kiralık katil iddiasıyla gündemde. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki iddiaya göre, Gülben Ergen, abisi Rıfat Ergen'in katili Gürinan Bayramoğlu'nu öldürtmek için 12 milyon dolara Murat Güneş'i kiralık katil olarak tutuyor. İddiaların sahibi ise Murat Güneş'in kendisi. Murat Güneş ifadesinde bir önceki işlediği cinayeti ünlü bir ismin azmettirdiğini ve 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını anlattı. Murat Güneş azmettirici olarak doğrudan Gülben Ergen'in ismini vermedi. Ancak anlattıkları sonrası ünlü ismin Gülben Ergen olduğu iddia edildi. Gülben Ergen abisi Rıfat Ergen'in katil zanlısını öldürtmek için Murat Güneş'i tuttuğu iddialarına yanıt vermedi ancak sosyal medya hesabından 'Roma'ya da ben yakmış olabilir miyim?' diyerek iddiaları tiye aldı. Peki Gülben Ergen'in abisi Rıfat Güneş kimdir, ne zaman nasıl öldü, Gülben Ergen'in adı cinayete nasıl karıştı. İşte Rıfat Ergen kimdir sorusunun yanıtı ve iddiaların detayları...

8 1

Gülben Ergen'in abisi Rıfat Ergen ne zaman nasıl öldürüldü? Herkesin merak ettiği Rıfat Ergen cinayeti 1988 yılında gerçekleşiyor. Gülben Ergen'in abisi Rıfat Ergen'i Gürinan Bayramoğlu tarafından bıçaklanarak öldürülüyor. Rıfat Ergen cinayeti ardından Gürinan Bayramoğlu hapse giriyor. Ancak Gülben Ergen'in abisinin katili Gürinan Bayramoğlu 1991 yılında çıkarılan aftan yararlanarak cezaevinden çıkıyor. 

8 2

1991 yılında hapisten çıkan Gürinan Bayramoğlu, 2005 yılına kadar gecekulübü işletmeciliği yapıyor. Ancak 2005 yılında Rıfat Ergen'in katili Gürinan Bayramoğlu bir cinayet sonrası öldürülüyor. Gürinan Bayramoğlu'nun ağabeyi mahkemeye verdiği ifadede kardeşinin katilinin azmettiricisi olarak Gülben Ergen'in ismini veriyor. 

8 3

Mahkeme Gülben Ergen'i  ifadeye çağırıyor. Gülben Ergen avukatı aracılığıyla verdiği ifadede hakkında ortaya atılan azmettirici iddiasını reddiyor. İfade sonrası soruşturma dosyası kapatılıyor. 

8 4