Haftalık burç yorumları 15-21 Nisan bu hafta gökyüzü çok hareketli!

Haftalık burç yorumlarına göre bu hafta gökyüzü çok hareketli. 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarına göre çarşama, cuma ve cumartesi günlerine dikkat!

Hande Kazanova 15-21 Nisan haftalık burç yorumlarına için "Haftaya Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyoruz ama öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olduğu için tamamlanması gereken işlerimizin üzerine düşmek önemli olacak" uyarısıyla başlıyor. 15 Nisan haftası haftalık yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimiz önem kazanaak. Özellikle tüm burçlar için salı günü çeşitli fırsatlarla karşılaşabilme şansımız yüksek. Gelelim Çarşamba gününe. Çarşamba günü Merkür, Koç Burcu’na geçiyor. İletişimimizde aktif, lider ve sabırsız yönlerimiz ön plana çıkabilir. Cuma günü öğle saatlerinde ise 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Mart ayında oluşan Dolunay’da aldığımız kararların devamı ve sonuçlanması niteliğinde olacak olan bu Dolunay’da ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekecek. Denge ve adalet önemli olacak. Cumartesi gününden sonra Venüs, Koç Burcu’na geçiyor. İlişkilerimizde biraz daha sabırsız ve aktif olacağımız bir dönem başlarken, Güneş’te Boğa Burcu’na geçecek ve şartları, koşulları oturtmak istediğimiz bir dönem başlayacak. Gelelim burçlara... Bu hafta Koç'tan Aslan'a Terazi'den Balık'a hangi burcu ne bekliyor. İşte Hande Kazanova'nın 14-21 Nisan haftası için öngördüğü astrolojik yorumların detayları...

13 1

KOÇ BURCU: Bu pazartesi oldukça eğlenceli konu ve olaylarla haftanızı başlatacaksınız. Sabah saatlerinde Ay boşlukta olduğu için önemli işlerinizle uğraşmak yerine tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Çarşamba günü kendinizi ifade etme anlamında rahatlayacağınız bir döngü başlıyor. Sizi zorlayan konu ve olayları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Hayatınızla ilgili uzun zamandır almak istediğiniz kararlar ve bunları etrafınızdakilerle paylaşmak önem kazanacak. Kendinizle ilgili daha fazla konuşmak isteyeceksiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler Merkür’ün sizin burcunuzda ilerlemesi sırasında meydana gelebilir. Bu hafta cuma günü, 20 Mart tarihinde yaşanan Dolunay’ın tamamlayıcısı olarak baktığımız, 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat ile ilgili konularınızda önemli kararlar almanıza neden olacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla olan konuları da bu Dolunay’da netleştireceksiniz. Denge ve adalet önemli olacak. Cumartesi günü itibariyle Venüs, Koç Burcu’na geçiyor. Hayatı daha da keyifle yaşayacağınız bir döngü başlıyor. Parasal konularda gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. 

13 2

BOĞA BURCU: Bu hafta başında eviniz, aileniz ve yuvanız konusunda gücünüzü etkin bir şekilde kullandığınız bir hafta olacak. Ancak sabah saatlerinde canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. İşlerinizi evinizden yürütmek isteyeceksiniz. Öğle saatleri itibariyle kendi yapacaklarınıza, hobilerinize odaklanacaksınız. Özellikle Nisan doğumlu Boğa’ların hayatında çok önemli değişimlerin oluştuğu bir dönem olacak. Çarşamba günü itibariyle hayatı anlamlandırmak, planlar yapmak önem kazanıyor. Cuma günü çok önemli çünkü 29 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. 20 Mart’ta yaşanan Dolunay’da başlatmış olduğunuz konu ve olayların tamamlandığını göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili olarak bel bölgesine ve böbreklerinize ekstra dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönem tamamlanmalar dönemi olacak. Cumartesi gününden sonra biraz daha elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak değerlendirmelisiniz sevgili Boğa’lar. Diğer taraftan Güneş, Boğa Burcu’na geçiyor. Kendi köşenize çekilseniz bile kimliğini güçlendirip, kendi isteklerinize önem vereceksiniz. 

13 3

İKİZLER BURCU: Haftanız organize olmanız gereken işlerinizle başlıyor. Bu alanlarda rahat hareket etmek isteyebilirsiniz. Ama bu pazartesi öğle saatlerine kadar kafanız karmaşık olabilir sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca daha çok ev ve aile ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Bu hafta özellikle sosyal çevreniz ve kariyenizdeki ilişkilerinize odaklanacaksınız. Bu alanda ortaklı hareket etmeniz gereken birtakım konular varsa bunlardan güç alacaksınız. Çarşamba günü itibariyle sosyal çevreniz hareketlenmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla iletişiminizi kuvvetlendireceğiniz iki haftalık bir döneme gireceksiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan Dolunay ile aşk hayatınız, özel ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili konular, hobileriniz ve risk içeren alanlarda sonlanması gereken konu ve olaylarla uğraşmanız gerekecek. Cumartesi günü itibariyle arkadaş ortamlarınızda daha rahat hareket edeceğiniz ama bencil davranmaya meyilli olacağınız bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bir taraftan sosyalleşirken diğer taraftan meseleleri kendi içinizde halletmek isteyeceksiniz. Bu iki konu arasındaki denge hayatınızda önemli olacak. 

13 4