Hülya Avşar: ’Gel seni eve atayım’

Hülya Avşar, önceki akşam kardeşi Helin, eski eşi Kaya Çilingiroğlu, eski kayınvalidesi Gülümser Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile doğum günü kutladı.

Ankara’daki terör saldırısı nedeniyle doğum günü partisini erteleyen Hülya Avşar, 53. yaş günü kutlamasını önceki akşam Etiler Da Mario’da yaptı. Kutlamaya Avşar’ın ailesinin yanı sıra eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun annesi Gülümser Çilingiroğlu da katıldı. Hülya Avşar’ın doğum gününde 3 nesil bir araya geldi. Sanatçı “En büyük güç aile olmaktır” dedi.
4 1
Yaklaşık 5 saat süren kutlama sonrası mekandan ayrılan Avşar’ın keyifli olduğu gözlendi. Yemek sonrası mekandan çıkarken eski eşinin peşinden gelmediğini fark eden Avşar, “Neredesin la Kaya” diye seslenerek kapıdaki görevlileri ve muhabirleri güldürdü.
4 2
Ardından bir TV’nin mikrofonunu eline alıp “Bir İhtimal Daha Var”ı okuyan Avşar, asıl espriyi Çilingiroğlu kapıda görününce patlattı: “Gel atayım seni eve, gel be gel, çekinme hadi!
4 3
Kösem Sultan dizisinin çekimleri sırasında yönetmen ile kavga edip yönetmeni kovdurduğu, terör olayları nedeniyle rol aldığı reklam filminin ekrana ara vermesini istediği” yönünde çıkan haberler hakkında “Çok isterim konuşmak ama biliyorsunuz sizleri geri çevirmek hiç hoşuma gitmiyor. Biraz sabredin” diyen Hülya Avşar, yapımcısı Timur Savcı’nın koyduğu konuşma yasağına uydu.
4 4