İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük aşkı Gülçin Karakaya'nın yollarını ayırdığı iddia edildi

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, yaz aylarında aşk yaşamaya başladığı 25 yaşındaki sevgilisi Gülçin Karakaya'dan ayrıldığı öne sürüldü.

Şarkıcı İbrahim Tatlıses'in kendisinden 43 yaş küçük yardımcısı Gülçin Karakaya ile aşk yaşamaya başlaması magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

6 1

Tatlıses, çıkan aşk haberlerine açıklık getirerek "Kimdir Gülçin? Size anlatayım. Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil" ifadelerini kullanmıştı.

6 2

'İmparator' lakaplı türkücü, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?” şeklinde konuşmuştu.

6 3

Sevgilisini İstanbul'a götürmedi

Uçankuş'un haberine göre; dokuz yıl sonra 'İbo Show' ile ekranlara dönen Tatlıses, genç sevgilisini İstanbul'a götürmediği ve bu nedenle aralarının bozulduğu iddia edildi. Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses’i sosyal medyada takip etmeyi bıraktı ve usta sanatçı ile fotoğraflarını da sildi.

6 4