İbrahim Tatlıses'le 7 kez küsen Mahmut Tuncer: İyi ki küs kalmışız!

Mahmut Tuncer, Mehmet Ali Erbil ve İbrahim Tatlıses’in para muhabbeti İbo Show'a damga vurdu. Tuncer'in şakayla karışık söylediği sözler olay yarattı.

İbo Show'un bu haftaki konukları Mehmet Ali Erbil, Gülben Ergen, Mahmut Tuncer, Özgür Alter ve Aydemir Akbaş'tı. İzleyicilere keyifli anlar yaşatan programa Mahmut Tuncer, Mehmet Ali Erbil ve İbrahim Tatlıses’in arasında geçen para muhabbeti damga vurdu.

6 1

Mehmet Ali Erbil, programın sonlarına doğru Mahmut Tuncer'in "Bir uzun havanın arkasına türkü bağlayalım benim bölümüm bitsin" sözleri üzerine isyan etti.

6 2

Ünlü şovmen, "Başlayacağım uzun havana. Bu gece uzun havalar bitmedi. Ben de söylerim, kimse kalmaz burada" diyerek programdakilere tatlı bir tehditte bulundu. Bunun üzerine Mahmut Tuncer, Erbil'i 100 lira vererek susturdu.

6 3

Tam 7 kez küstüler

İbrahim Tatlıses de "Oğlum Ahmet'in o para" diyerek araya girdi. Tatlıses'in sözleri üzerine şaşkına dönen Tuncer ise "İyi ki senle küs kalmışız" esprisiyle ekran başındakileri kahkahaya boğdu. Zaman zaman küsüp barışan eski dostlar, 7’nci kez barışarak bir rekora imza attı.

6 4