İşte Benim Stilim yarışmacısı Ayşegül Doğan kimdir kaç yaşında yeni hali görenleri şoke etti!

Bir zamanların en çok seyredilen moda programlarından olan İşte Benim Stilim'deki yarışmacılardan olan Ayşegül Doğan'ın estetikli halini görenler şaştı kaldı!

Bir dönemin fenomen yarışma programlarından olan İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden olan Ayşegül Doğan'ın yeni halini görenler şaşırıp kalıyor. TV8'de yayınlanan programda kavgalarıyla gündeme gelen Ayşegül Doğan'ın şimdiki halini görenler bu o olamaz diyor. Ayşegül Doğan'ın yeni halini gören takipçileri 'yüz nakli mi yaptırdın' diyor. 

7 1

"YÜZ NAKLİ Mİ OLDUN?"

Bambaşka bir insana dönüşen Ayşegül Doğan, bir takipçisinin fotoğrafının altına yaptığı "Yüz nakli mi yaptırdın, estetik mi?" sorusuna "Evet, ilk yüz naklini bana yaptılar" diyerek esprili yanıt verdi.

7 2

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Tepeden tırnağa bambaşka bir insan olan Ayşegül Doğan'ın yeni hali takipçileri tarafından beğenilerek tam not aldı. Doğan'ın Instagram'da  266 bin takipçisi bulunuyor.

7 3

AYŞEGÜL DOĞAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, YENİ HALİ... 

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından Ayşegül Doğan birinci sezonda izleyicinin tanıştığı bir isimdi. 2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katılmıştı. Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez‘in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi, Meltem Keklik ile yarıştı.1992 İstanbul doğumlu olan Ayşegül Melisa Doğan, bir butik işletiyor. Kaynak: Ayşegül Doğan estetik mi yaptırdı? 

7 4