Jet Sosyete dizisinin Melike'si Aslı Bekiroğlu son haliyle şaşkına çevirdi

Jet Sosyete'nin Melike'si Aslı Bekiroğlu'nun son hali inanılmaz. Peki Aslı Bekiroğlu kimdir kaç yaşında sevgilisi Bartu Ürkmez kimdir, aslen nereli?

Jet Sosyete'nin Melikesi Aslı Bekiroğlu kimdir, kaç yaşında? Jet Sosyete'nin Melike'si Aslı Bekiroğlu'nun son halini görenler inanamıyor. Jet Sosyete dizisinde Melike karakterine can veren oyuncu Aslı Bekiroğlu, özel bir çekim için kamera karşısına geçti. Aslı Bekiroğlu'nun imajını yenileyen ekip öyle bir iş çıkardı ki ünlü oyuncu kendini bile tanıyamadı. Aslı Bekiroğlu'nun cesur kıyafetler içindeki yeni tarzı sosyal medyadaki takipçilerinden tam not aldı. Canberk Üregel'in çektiği fotoğrafları "Ben bile şaşırdım" notuyla paylaşan Aslı Bekiroğlu, binlerce beğeni aldı.

6 1

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Jet Sosyete'de sivri dilli ve dobra ev kızı Melike Şahin karakterini canlandıran oyuncu Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 doğumlu. Aslen İstanbullu olan Aslı Bekiroğlu,  23 yaşında ve İtalyan Lisesi mezunu. Ünlü oyuncu halen Bahçeşehir Üniversitesi, beslenme bölümünde eğitimini sürdürüyor. 

6 2

Çocuk yaşlarından bu yana oyunculuğa karşı içinde büyük bir istek olan oyuncu, ekran macerasına ilk olarak reklam projeleriyle başladı. Sosyal medyada çekip yayınladığı birbirinden eğlenceli videoları, Twitter ve Instagram’da paylaşımlarıyla ise dikkatleri üzerine çekti. ‘Beni Böyle Sev’, ‘Mutluluk’ dizilerinde de yer alan Aslı Bekiroğlu, Gülümse Yeter isimli dizide Yasemin karakterine hayat verdi. Şimdi de Jet Sosyete dizisinde rol alıyor.

6 3

JET SOSYETE'DEKİ KARAKTERİ FENOMEN OLDU

Ablası Safiye ve eniştesi Yaşar’ın yanına taşınan Melike kendi güzelliğinin farkında olmayan, aşırı gerçekçi, dobra hatta kimi zaman patavatsızlığı ile ailenin diğer fertlerinden oldukça farklı bir kasaba kızı. En büyük ilgi alanlarından biri tarımla uğraşmak olan Melike’nin yolu daha JetSet konaklarına taşındıkları ilk gün Ozan ile kesişti. Dizi Ozan ve Melike'nin inişli çıkışlı aşkı ve farklı kültür ve gelire sahip ailelerin komik hallerini işliyor. 

6 4