Kardashian mobil platformlara göz dikti

Özel hayatını gözler önüne seren 'reality show' ile dünya çapında bir üne kavuşan Kim Kardashian, bu ününü paraya çevirmek konusunda oldukça başarılı. Özellikle vücudunun her bölümüyle servetine servet katıyor…

Dünya çapındaki şöhretini paraya dönüştürerek milyonlarca dolar kazanan Kim Kardashian, en son mobil platformlara göz dikti. Hayatına dair sırlarını paylaştığı bir web sitesi açan Kardashian, bu sitenin mobil aplikasyonunu da aylık 2.99 dolar (9 TL) ücret ile Google Play ve App Store'da yayınladı.
16 1
Televizyon programı milyonlarca kişi tarafından takip edilen Kardashian, mobil uygulamasında kullanıcılara güzellik, alışveriş ve moda gibi konularda tavsiyeler verecek. Kız kardeşleri ile birlikte uygulama ve siteye içerik üretecek olan Kardashian, televizyonda yayınlanan şovunun kamera arkası görüntülerine de yer verecek.
16 2
Kim Kardashian'ın yaşamı ‘Kim’ adlı bir biyografi kitabına da konu oldu. Kitap Kardashian'ın, Paris Hilton'ın stilistliğinden başlayıp bugüne kadar uzanan yaşamını anlatıyor. 34 yaşındaki ünlü show yıldızı, başta kendisi kadar ünlü olan kalçaları olmak üzere, vücudunun her bölümüyle de servetini katlıyor.
16 3
Kardashian’ın kalça ve göğüsleri Kim Kardashian'ın kendi adını taşıyan ve modelliğini de kendisinin yaptığı bir iç çamaşırı, plaj giyimi markası var. Mayo, bikini, sutyen gibi parçaları içeren markanın adı ise Kardashian Kollection. Bu markanın ürünleri Türkiye’de satılıyor.
16 4