MAGAZİN 28 Aralık 2020 Pazartesi 1720 Görüntülenme

Kenan İmirzalıoğlu ‘Kim Milyoner Olmak İster’de bir soruda eşi kızı ve kendi ismini görünce...

Kenan İmirzalıoğlu solduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’de bir soruda eşi Sinem Kobal, kızı Lalin ve kendisinin adlarının geçtiğini görünce gülümsedi.

Bilgin Pro
Sitene Ekle link

Benzer Videolar

Çok İzlenenler
Deniz Akkaya Selin Ciğerci'ye ateş püskürdü: Fuhuşu isteyerek yaptın! Deniz Akkaya Selin Ciğerci'ye ateş püskürdü: Fuhuşu isteyerek yaptın!
Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'ye demediğini bırakmadı, canlı yayında ateş püskürdü.
Beyaz taytıyla banyoda dans etti! Yaptığı hareketler tepki çekti! Beyaz taytıyla banyoda dans etti! Yaptığı hareketler tepki çekti!
Doya Doya Moda'da ekranlara geri dönen Bahar Candan,banyoda dans etti. Beyaz taytıyla yaptığı hareketler tepki çekti.
Görgüsüzlüğün bu kadarı: Gerdek gecesi partisi düzenlediler! Görgüsüzlüğün bu kadarı: Gerdek gecesi partisi düzenlediler!
Sosyal medyada paylaşılan 'gerdek gecesi partisi' videosu büyük yankı uyandı. Sosyal medya kullanıcıları görüntülere tepki yağdırdı.
Eşinin ve kızının adını soruda görünce gülümsemekten kendini alamadı! Eşinin ve kızının adını soruda görünce gülümsemekten kendini alamadı!
Kenan İmirzalıoğlu solduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’de bir soruda eşi Sinem Kobal, kızı Lalin ve kendisinin adlarının geçtiğini görünce gülümsedi.
İç çamaşırıyla video çeken Naz Mila'ya takipçilerinden tepki yağdı! İç çamaşırıyla video çeken Naz Mila'ya takipçilerinden tepki yağdı!
Katıldığı evlilik programlarıyla tanınan Naz Mila, bir ürün tanıtım videosu çekti. İç çamaşırıyla video çeken Naz'a takipçilerinden tepki gecikmedi.
Kerimcan Durmaz'ın araba yıkama videosu gündem oldu! Kerimcan Durmaz'ın araba yıkama videosu gündem oldu!
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın araba yıkama videosu sosyal medyada gündem oldu. Takipçileri yorum yağdırdı.
İlber Hoca yayın bitti sanıp sunucuya öyle bir söz söyledi ki... İlber Hoca yayın bitti sanıp sunucuya öyle bir söz söyledi ki...
Tarihçi İlber Ortaylı'nın, sunucu Cansu Canan Özgen'le yaptığı programın sonunda "Maşallah, şuna bak" demesi sosyal medyada gündem oldu.
Ünlü oyuncu da bir zamanlar kedicikmiş! Görüntüleri ortaya çıktı! Ünlü oyuncu da bir zamanlar kedicikmiş! Görüntüleri ortaya çıktı!
Mucize filmiyle ünlenen oyuncu Seda Tosun'un yıllar önce katıldığı Adnan Oktar'ın programından görüntüleri ortaya çıktı.
Yorumlar