Kim Kardashian'in estetiksiz hali herkesi şaşırttı!

Kim Kardashian'ın estetiksiz ilk haliyle olan görüntüleri ortaya çıktı. Kim Kardashian'ın ilk haliyle son hali arasında dağlar kadar fark var!

ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian,  şöhretini her ne kadar geniş kalçalarına borçlu olsa da bir itirafta bulunmuş ve geçtiğimiz günlerde kalçalarını sevmediğini söylemişti. Kardashian kalça itirafıyla sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşulmuştu. 

8 1

Kim Kardashian, kalçalarıyla ilgili olarak, "Her gün ağlıyorum", "Kıvrımları seviyorum ama kalçalarmı sevmiyorum ve benim kalçalarım çok büyük" diyen Kardashian, "Kendime güvenimi kaybettim" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Kalçalarıyla gündemden düşmeyen Kardashian, son olarak estetiksiz halini takipçileriyle paylaştı. Her daim bronz ve bakımlı görmeye alıştığımız ünlü oyuncunun beyaz tenli hali herkesi şaşırttı. 

8 2

ESTETİKSİZ HALİ ŞAŞIRTTI!

Bronz teni, geniş kalçaları ve abartılı kıyafetlerle tanıdığımız Kardashian'ın 13 yaşındaki beyaz teni, sade kıyafeti ve estetiksiz hayranlarını şaşırttı.

8 3

"ORJİNAL YÜZÜNÜZÜ KULLANIN"

3 çocuk annesi modelin çocukluk fotoğrafını gören bazı hayranları "Havalı kıyafetler yerine basit stillere geri dönün" gibi yorumlar yaparken bazı hayranlarını da modelin estetikli görüntüsüne sitem ederek "Orijinal yüzünüzü kullanın" dedi.

8 4