Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Ayyıldız ve eşi Mehmet Özyurt kimdir?

Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Ayyıldız'ın eşi Mehmet Özyurt kimdir ne iş yapıyor? Gökçe Ayyıldız'ın eşi ve çocuğunun fotoğrafları ile şöhret olma hikayesi.

Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Ayyıldız eşi Mehmet Özyurt ve oğlu ile ekranlardan uzak yaşamını Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında anlattı. Kırgın Çiçekler Songül'ü Gökçe Ayyıldız eşi Mehmet Özyurt'la olan evliliği, anne olma hikayesi ve Kırgın Çiçekler dizisine uzanan şöhret yolculuğunun detaylarını ekranda samimiyetle anlattı. Kırgın Çiçekler Songül'ü ekranda gören fanları, Gökçe Ayyıldız'ın kocası kim ne iş yapıyor sorusu ile Gökçe Ayyıldız'ın oğlunun fotoğraflarını aramaya başladı. Biz de siz elmaelma.com okurları için Gökçe Ayyıldız kimdir, aslen nereli, kaç yaşında soruları ile Gökçe Ayyıldız'ın eşi Mehmet Özyurt kimdir ne iş yapıyor sorularının yanıtlarını derledik.

9 1

ATV'de 3,5 sezon ekranda kalan ve reyting rekortları kıran Kırgın Çiçekler'de Songül karakterini canlandıran Gökçe Ayyıldız, Temmuz 2017'de hayatını Mehmet Özyurt ile birleştirmişti. Gökçe Ayyıldız'ın eşi Mehmet Özyurt, dizi sektöründe çalışan bir isim. Kamera arkası görevlerde bulunan Mehmet Özyurt ile Gökçe Ayyıldız'ın tanışması da dizi setinde oldu ve kısa sürede büyük bir aşka dönüştü. 

9 2

Tanışmalarının ardından 1 yıl sonra birlikte olma kararı aldıklarını söyleyen Gökçe Ayyıldız, "2 ay sonra nişanlandık 7 ay sonra da evlendik. Ben büyük bir aşkla evlendim" dedi.

9 3

Çocuk sahibi olmasıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulunun Gökçe Ayyıldız, "Planladığımız bir şey değildi. Ama ben büyük bir aşkla evlendim. Hamile olduğumu öğrenince de asla anne olmaya hazır olmayacağım. Olduysa tamamdır dedik. Bence zamanlama olarak iyiydi çünkü çocuk bir enerji işi ve bu yaşımda bile beni yoruyor" dedi. 

9 4