Koronavirüsten kurtulan Olga Kurylenko iki mucize besini paylaştı

Geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandığını açıklayan 40 yaşındaki oyuncu Olga Kurylenko iyileşmesine yardımcı olan iki mucize besini takipçileriyle paylaştı.

'James Bond' filmiyle tanınan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandığını açıklamış hayranlarını üzmüştü. Kurylenko yeni bir paylaşımda bulunarak salgından kurtulduğunu sevdiklerine duyurdu. Güzel oyuncu iyileşmesine yardımcı olan iki mucize besini de takipçileriyle paylaştı. Kurylenko  "En çok tükettiğim gıda sarımsak oldu" dedi. 

8 1

'James Bond' filmiyle tanınan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamış ve kendini eve kapatmıştı.


8 2

Covid 19 hastalığının semptomlarından 2 haftada tamamen kurtulduğunu duyuran güzel oyuncu, dört yaşındaki oğlu Alexander Max Horatio ile birlikte çekilen bir fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmıştı.

8 3

Bond kızı paylaşımında şunları söylemişti: "Tamamen iyileştim. Bir hafta boyunca kötü hissediyordum, çoğunlukla yataktaydım ve uyudum. Ateşim vardı ve başım çok ağrıyordu. İkinci hafta ateşim düştü fakat hafif bir öksürük başladı, çok yorgun hissettim. İkinci haftanın sonuna kadar kendimi tamamen iyi hissetmeye başladım."

8 4