Lerzan Mutlu'nun 'Bakire misin' sorusuna verdiği yanıt olay oldu!

Şarkıcı Lerzan Mutlu, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Bakire misin?" sorusunu görünce deliye döndü. Mutlu, gelen soruya "Aptal mısın?" cevabını verdi.

Instagram hesabını oldukça aktif bir biçimde kullanan ünlü isimlerden Lerzan Mutlu, takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı. 

6 1

Takipçilerinin yönelttiği sorulara içtenlikle yanıt veren ünlü şarkıcı bir takipçisinin mesajı karşısında neye uğradığını şaşırdı.

6 2

Şarkıcı, "Bakire misin?" sorusuna, "Aptal mısın?" yanıtını vererek, şaşkın emoji koydu. Mutlu, "Sizin gibi güzel bir kadın neden yalnız?" sorusuna ise, "Potansiyel yok bu adamlarda... Bir de zeka alamıyorlar aklımı ben ne yapayım. Yanımda sırf adam olsun diye aptal bir çantacıyla mı dolaşayım?" cevabını verdi.

6 3

Lerzan Mutlu kimdir?

Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji'nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Kolejinde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi neticesinde vefat etti.

6 4