Meghan Markle ne zaman doğum yapacak bebeğin cinsiyeti ne?

Meghan Markle ne zaman doğum yapacak, bebeğinin cinsiyeti ne sorularının yanıtları bu günlerde merakla bekleniyor. Zira Meghan Markle doğum için gün sayıyor.

Mayıs 2018'de Prens Harry ile hayatını birleştiren oyuncu Meghan Markle, anne olmak için gün sayıyor. Kraliyet işlerinden izne ayrılan Sussex Düşesi'i Meghan Markle şu sıralar bebeği için son hazırlıkları yapıyor. Meghan Markle ne zaman doğum yapacak, bebeğin cinsiyeti ne soruları ise şu sıralar en çok merak edilenler listesinde zirvede. Meghan Markle'ın bebeğinin Nisan ayı içinde doğması bekleniyor. Evde doğum yapacağı konuşulan Meghan Markle Ocak ayında yaptığı bir açıklamada 6 aylık hamile olduğunu ve bebeğin Nisan ayı içinde doğmasını beklediklerini açıklamıştı. Meghan Markle'ın bebeğinin cinsiyeti ise resmi olarak açıklanmadı. Ancak Meghan Markle'ın geçen aylarda New York'ta yaptığı Baby Shower partisinden sızan görüntülere ve partiye katılanların sosyal medyadan yaptığı yorumlara göre Meghan Markle'ın bebeğinin cinsiyeti kız. 

10 1

Peki Meghan Markle ve Prens Harry'nin bebekleri tahtın kaçıncı varisi olacak. Bu konu bu günlerde İngiltere'de sıklıkla konuşuluyor. Zira kraliyetin yeni bebeğinin taht sıralamasındaki yerini Prens William ve Kate Middleton'ın kararı belirleyecek. Doğduğunda tahtın 7'nci varisi olacak olan Meghan Markle'ın bebeği, sıralama gerilere itilebilir. Eğer Kate Middleton ve Prens William yeni çocuk yapma kararı verirse Meghan ve Harry'nin bebeği tahtan daha da uzak bir sıraya düşecek. 

10 2

İngiltere Kraliyet Ailesi'nde taht sıralamasına göre tahtın ilk varisi Prens Charles, ikinci varisi Prens William, üçüncü varisi Prens William'ın oğlu Prens George, dördüncü varisi Prens William'ın kızı Prenses Charlotte, beşinci varisi Prens William'ın küçük oğlu Prens Louis. Tahtın altıncı varisi ise Prens Harry. Meghan Markle ve Prens Harry'nin çocukları taht sıralamasında yedinci sırada yer alacak. 

10 3

4 Ağustos 1981 doğumlu olan Meghan Markle'ın ilk bebeği için gün saydığı şu sıralar İngiliz basınında kendi bebeklik ve çocukluk fotoğraflarıyla gündemde. 

10 4