Mehmet Aslantuğ Arzum Onan nasıl tanıştı yaş farkının yıkamağı aşk hikayesi!

Mehmet Aslantuğ Arzum Onan nasıl tanıştı? 12 yaş farka rağmen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan aşkı yıllardır sürüyor. İşte çiftin dillere destan aşk hikayesi.

Arzum Onan Mehmet Aslantuğ ile evliliklerinin 22'nci yıl dönümünü sosyal medya hesabından yayınladığı siyah beyaz romantik bir fotoğrafla kutladı. Evlilik yıldönümü kultamasının altına 1 Ağustos 1996 yazan Arzum Onan'ın fotoğrafı kısa sürede sosyal medyanın en çok beğenilenleri arasına girdi. Fotoğrafın ardından Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ nasıl tanıştı, Mehmet Aslantuğ Arzum onan aşkı nasıl başladı, Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan arasında kaç yaş fark var gibi merak edilen sorular yeniden gündeme geldi. Biz de elmaelma.com olarak Mehmet Aslantuğ Arzum Onan çiftinin nasıl tanıştıkları ve aşklarının nasıl başladığının hikayesini sizler için derledik. 

8 1

Arzum Onan Mehmet Aslantuğ aşkı 1994 yılında bir iş görüşmesiyle başlıyor. 1993'te Detay Film'i kuran Mehmet Aslantuğ, 1994 yılı ve günlerden bir gün, 1993 Türkiye Güzeli Arzum Onan'a telefon açar ve iş teklifinde bulunur. Arzum Onan bunu kabul edince de ertesi gün buluşurlar. 

8 2

Mehmet Aslantuğ tanışmalarından iki gün sonra kendisinden 12 yaş küçük olan Arzum Onan'a evlenme teklif eder. Bir süre birliktelikten sonra 1996'da evlenirler.

8 3

Çiftin evliliği o günden bu yana sürüyor. Mehmet Aslantuğ bir röportajında evlilikleriyle ilgili şöyle diyor: ''Çok zor bir zemin, sadece bizim için değil, hayat da çok zor. Vahşi kapitalizmin dayatmalarıyla insanın kendine bile tahammülünün azaldığı bir yerde çift, evli, sevgili olmak çok kolay taşınabilir değil. O yüzden de böyle çabuk bitiyor, insanlar birbirlerini hırpalıyor. Arzum'la birbirimize olan saygı ve güvenimiz bizi bu zemin de dahil ayakta tutuyor...''

8 4