Melisa Emirbayer'den kafa karıştıran açıklama Seren Serengil tarafından oyuna getirildim!

Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra ile anılan Survivor eski yarışmacısı Melisa Emirbayer, hakkında çıkan iddiaları sosyal medyadan yaptığı açıklamayla yalanladı.

Seren Serengil önceki gün ortaya attığı iddiayla fenomen Selin Ciğerci'nin eşinin kendisini aldattığı sunucu Melisa Emirbayer'in boğazına bıçak dayadığını söylemişti. Kısa sürede gündem olan bu olayla ilgili Emirbayer'den yeni bir açıklama geldi. 

6 1

Serengil'in iddialarının doğru olmadığını belirten Selin Ciğerci ise gün boyunca üzüntüsünü Instagram hesabından dile getirmişti.

6 2

Melisa'yla arabada video çekti

Olayın kendi kariyerini bitirmek için çıkarıldığını öne süren fenomen ve iş insanı Selin Ciğerci, kendisine iftira atıldığını kanıtlamak için Melisa Emirbayer ile arabasında video çekti. Reyting almak için ortaya böyle bir iddia atıldığını doğrulayan Melisa Emirbayer, kandırıldığını söyledi. Selin Ciğerci, Emirbayer’in konuştuğu anları anbean kameraya kaydetti. 

6 3

Seren, yazışmaları paylaştı

Öte yandan bu olaylar yaşanırken Seren Serengil ise sabah Emirbayer’in kendisine “savcılığa gideceği” yönünde bir mesaj attığını ancak sonrasında kendisini engellediğini ifade etti. Sosyal medya hesabından açıklama yayımlayan Serengil, Emirbayer’in Ciğerci’nin yanında olduğunu belirterek onun için endişelendiğini söyledi. 

6 4