Meral Kaplan ve eşi Erhan Kanioğlu kimdir canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Meral Kaplan 2. Sayfa programında sinir krizi geçirdi. Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu ve bakıcı ile yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Meral Kaplan'ın bakıcıyı dövdüğü anların videosunun ortaya çıkması magazin gündemine bomba gibi düştü. 2017 yılında Beşiktaş'ta eşi Erhan Kanioğlu ile yaşadığı evin kameraları tarafından çekilen görüntülerde Meral Kaplan'ın sinir krizi geçirdiği çocuğunun bakıcısına, kendi anne ve ablasına saldırdığı, tekmelediği görüldü. Meral Kaplan geçen yıl bakıcısı tarafından darp edildiğini annesi ve kız kardeşi tarafından da sokağa atıldığı iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Ancak ortaya çıkan son görüntülerde Meral Kaplan'ın sinir krizi geçirdiği ve evdeki yakınlarına saldırdığı görülüyor. Ortaya çıkan görüntülerle ilgili bugün Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan Meral Kaplan, görüntülerin çocuğun velateyini almak içni eşi tarafından kurgulandığını, görüntülerin çekildiği gün sinir krizi geçirdiğini o görüntülerden önce kensinin de darp edildiğini söyledi. Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu tarafından lohusalık döneminde de şiddet gördüğünü, bebeğini emzirirken sütünün az gelmesi yüzünden bile kötü muameleye maruz kaldığını anlattı. 

11 1

Meral Kaplan, hala boşanmaya çalıştığı eşinin üst dairesinde oturduğunu, mahkemenin uzaklaştırma kararına karşın buna uymadığını ve sürekli kendisini tehdit ettiğini söyledi. Eşi Erhan Kanioğlu'nun kendisinin 'ruhsal sağlığı bozuk' olduğu gerekçesiyle kızının velayetini almaya çalıştığını, ruh sağlığının iyi olduğunu ancak yaşadıklarıyla her geçen gün daha fazla zorlandığını söyledi. 

11 2

Canlı yayına katılan Meral Kaplan'ın eşi Erhan Kanioğlu, Meral Kaplan'ın açıklamalarının yalan olduğunu söyledi. "Söylediğin her şey yalan" diyen Erhan Kanioğlu'na Meral Kaplan yayında demediğini bırakmadı. Meral Kaplan'ın bakıcıyı dövdüğü anların görüntülerini televizyona kimin verdiği sorusuna Erhan Kanioğlu, "Biz boşanma davasında sunduk. Bu görüntülerde Meral hanımın psikolojik durumu her şey ortada" dedi. 

MERAL KAPLAN'IN BAKICIYI DÖVDÜĞÜ İDDİA EDİLEN GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

11 3

Meral Kaplan, "1 senedir tehdit etmedin mi beni. Yok öyle bir şey deme. Bir kez hayatında delikanlı gibi doğru söyle. Kadın kafama vuruyor düşüyorum Darp raporum var yok dediler gittim heyet raporu aldım. Psikolojik durumum iyi. Hamilelikte bile tek başıma gittim doktorlara. Bir kere bile 'karım iyimisin' demedim. Yeteri kadar rezil ettin!

11 4